Od piatku do nedele sa v okolí Starej Ľubovne uskutoční zaujímavé cyklistické podujatie Cyklostopy fest 2018.

Je to podujatie pre fanúšikov cyklistiky, pretože v centre diania, v Stredovekom vojenskom tábore pod tamojším hradom, je pripravených niekoľko cyklistických akcií pre všetky kategórie čiže typický cyklistický festival.

Čo poviete, keby sme sa počas jedného víkendu stretli všetci? Malí a veľkí, vytrvalí, rýchli aj nebojácni cyklisti a do partie zavoláme bežcov, ktorí radi bežia lesom a trailom?
Všetko podstatné sa bude diať na Cyklostopách a v ich okolí. Základňa festivalu bude umiestnená v Stredovekom vojenskom tábore pod Ľubovnianskym hradom, kde nás okrem úprimnej atmosféry budú čakať aj večerné filmové a hudobné zážitky. Aby sme mohli byť spolu čím viac času, pripravené bude aj ubytovanie v stredovekých stanoch priamo v tábore, alebo kempovisko pod “strážnou vežičkou”.
Stačí prísť s potrebnou výbavou 3.-4. a 5. augusta do Starej Ľubovne a vybrať si svoju naj disciplínu. Či už to bude výšľap na Oslí vrch, maratón s trailovými časťami, technické zjazdy alebo ostré XC preteky, jedno je isté: singletrail ťa neminie a jazda ťa zabaví.

3. - 5.8.       Cyklostopy fest 2018

Kde:          Stredoveký vojenský tábor 

E-mail:       cyklovna@gmail.com

Web:          cyklostopyfest.wordpress.com