Dopravné spojenie vlakom počas leta 2019 do poľského kúpeľného mesta Krynica s prestupom v Muszyne  

Spojenie trvá od 28. decembra 2019 do 23. februára 2020, iba počas víkendov!

 

Cestovný poriadok Poprad-Tatry – Kežmarok – Plaveč – Muszyna a späť (iba počas víkendov):

 

7.30  15.27  Poprad-Tatry             11.25  19.25

7.51  15.51  Kežmarok                11.02  19.02

8.02  16.02  Spišská Belá zast.   10.53  18.49

8.20  16.20  Podolínec                10.40  18.38

8.34  16.35  Stará Ľubovňa         10.28  18.24

8.51  16.52  Plaveč                      10.13  18.09

8.52  16.57  Plaveč                      10.12  18.08

9.10  17.15  Muszyna                   9.54  17.50

 

Prestupové spoje

10.00  11.28  Muszyna            17.34

10.18  11.47  Krynica-Zdrój    17.15