Dopravné spojenie vlakom počas leta 2019 do poľského kúpeľného mesta Krynica

 

Spojenie trvá od 29. júna 2019 do 1. septembra 2019, iba počas víkendov!

 

Cestovný poriadok Poprad-Tatry – Kežmarok – Plaveč – Muszyna a späť (iba počas víkendov):

 

7.30  15.27  Poprad-Tatry             11.25  19.25

7.51  15.51  Kežmarok                11.02  19.02

8.02  16.02  Spišská Belá zast.   10.53  18.49

8.20  16.20  Podolínec                10.40  18.38

8.34  16.35  Stará Ľubovňa         10.28  18.24

8.51  16.52  Plaveč                      10.13  18.09

8.52  16.57  Plaveč                      10.12  18.08

9.10  17.15  Muszyna                   9.54  17.50

 

Prestupové spoje

10.00  11.28  Muszyna            17.34

10.18  11.47  Krynica-Zdrój    17.15