Dopravné spojenie vlakom počas leta 2021 do poľského kúpeľného mesta Krynica s prestupom v Muszyne  

Vlakové dopravné spojenie medzi Popradom a poľským mestom Muszyna trvá od 3. júla 2021 do 5. septembra 2021, iba počas víkendov!

Cestovanie do Poľska sa riadi schváleným cestovateľským covid automatom a opatreniami, ktoré platia na území Poľskej republiky.

Všetky bližšie informácie nájdete na webe: https://www.mzv.sk/cestovanie/covid19/obmedzenia-na-hraniciach#polsko

 

Od roku 2021 sa letné spojenie medzi Popradom a Muszynou volá Beliansky expres.

 

Cestovný poriadok Poprad-Tatry – Kežmarok – Plaveč – Muszyna a späť (iba počas víkendov):

 

7.32  15.18  Poprad-Tatry             11.23  19.29

7.44  15.30  Studený potok          11.10  19.15

7.54  15.41  Kežmarok                10.59  19.04

8.04  15.52  Spišská Belá zast.   10.50  18.55

8.17  16.06  Podolínec                10.38  18.42

8.34  16.23  Stará Ľubovňa         10.26  18.30

8.51  16.40  Plaveč                      10.11  18.14

9.10  17.01  Muszyna                   9.53  17.56

 

Prestupové spoje do mesta Krynica-zdrój a späť

9.55   13.11  Muszyna            12.09   15.42   17.44

10.10  13.26  Krynica-Zdrój   11.55   15.27   17.30

 

 

Prestupové spoje do Nového Saczu (Starého Saczu, Krakova) a späť

9.28   11.06    12.19  Muszyna      12.56   16.34

10.30  11.58   13.15  Stary Sacz   12.00   15.37

10.38  12.06   13.23  Nowy Sacz   11.48   15.29

13.45  15.00   16.38  Kraków           9.00   11.13