Dopravné spojenie vlakom medzi Popradom a poľským mestom Muszyna bude fungovať aj počas leta 2020.

Prevádzkovateľom spojenia je národný dopravca  Železničná spoločnosť Slovensko a keďže z Muszyny sa dá potom prestupom dostať do ďalších zaujímavých miest a mestečiek je toto dopravné spojenie, najmä v lete veľmi vyhľadávané.  

Spojenie sa sprevádzkuje od 6. júna 2020 a potrvá do 6. septembra 2020, ale iba počas víkendov! Samozrejme, že spojenie bude otvorené iba v prípade, že budú hranice opäť otvorené.

Kežmarský informačný express ponúka svojim čitateľom Cestovný poriadok Poprad-Tatry – Kežmarok – Plaveč – Muszyna a späť (iba počas víkendov) a aj prestupové spoje do kúpeľného mesta Krynica:

 

7.30  15.27  Poprad-Tatry             11.25  19.25

7.51  15.51  Kežmarok                11.02  19.02

8.02  16.02  Spišská Belá zast.   10.53  18.49

8.20  16.20  Podolínec                10.40  18.38

8.34  16.35  Stará Ľubovňa         10.28  18.24

8.51  16.52  Plaveč                      10.13  18.09

8.52  16.57  Plaveč                      10.12  18.08

9.10  17.15  Muszyna                   9.54  17.50

 

Prestupové spoje

10.00  11.28  Muszyna            17.34

10.18  11.47  Krynica-Zdrój    17.15