Dopravné spojenie vlakom medzi Popradom a poľským mestom Muszyna už funguje, po otvorení hraníc, v optimálnej prevádzke, čiže cez víkendy.

Prevádzkovateľom spojenia je národný dopravca  Železničná spoločnosť Slovensko a keďže z Muszyny sa dá prestupom dostať do ďalších zaujímavých miest a mestečiek je toto dopravné spojenie v lete veľmi vyhľadávané.  

Spojenie je už spustené a potrvá do 6. septembra 2020, ale iba počas víkendov!

Kežmarský informačný express ponúka svojim čitateľom Cestovný poriadok Poprad-Tatry – Kežmarok – Plaveč – Muszyna a späť (iba počas víkendov) a aj prestupové spoje do kúpeľného mesta Krynica:

 

7.30  15.27  Poprad-Tatry             11.25  19.25

7.51  15.51  Kežmarok                11.02  19.02

8.02  16.02  Spišská Belá zast.   10.53  18.49

8.20  16.20  Podolínec                10.40  18.38

8.34  16.35  Stará Ľubovňa         10.28  18.24

8.51  16.52  Plaveč                      10.13  18.09

8.52  16.57  Plaveč                      10.12  18.08

9.10  17.15  Muszyna                   9.54  17.50

 

Prestupové spoje

10.00  11.28  Muszyna            17.34

10.18  11.47  Krynica-Zdrój    17.15