HALO reality je profesionálna slovenská realitná spoločnosť, ktorá sa etablovala na slovenskom trhu. Momentálne má zastúpenie v 56 okresoch Slovenska, tím 100 spolupracovníkov a ponuku 1313 nehnuteľností, preto patríme k lídrom na slovenskom realitnom trhu (z viac ako 8000 predajcov).

Našim klientom poskytujeme kompletné profesionálne služby v oblasti vypracovania kúpnych, nájomných a darovacích zmlúv, znaleckých posudkov a pomoc pri vybavovaní najlepších hypotekárnych úverov. Samozrejmosťou našej firmy je zabezpečiť našim klientom kompletný právny servis. V záujme dosiahnutia obojstrannej spokojnosti kladieme dôraz na diskrétny, seriózny prístup k našim klientom, na odbornú znalosť všetkých našich spolupracovníkov. V každom obchode vystupujeme nestranne, čo je záruka pre obe strany nebyť podvedený a mať rovnaké podmienky. Chránime klientov, ako jedna z mála realitných kancelárii máme poistenie zodpovednosti za prípadnú škodu spôsobenú realitnou činnosťou.

Máme viac ako 1500 ponúk, ktoré sú rozstrúsené po celom Slovensku. Snažíme sa o splnenie každej požiadavky našich klientov či už ide o lokalitu, plochu, cenu, poschodie, rozmer pozemku, farbu kachličiek v kúpeľni... A to je len zlomok dôvodov, prečo stále hľadáme nové možnosti pre našich reálnych klientov a byť tak vo svete realít stále lepšími.

Ak hľadáte či ponúkate nehnuteľnosť obraťte sa na nás! Presvedčte sa o našich kvalitných službách!

 

Kontakt pre podtatranský región: 0905 149 617 (Ján Horoba), janhoroba@haloreality.skwww.haloreality.sk/horoba.