Podľa tradície je ovocie pôvodnou stravou ľudí. Každý pozná príbeh o Adamovi, Eve a jablku...

Každé ovocie v nás evokuje nejaký pocit. Ovocie je lákavé pre oči, nos i ústa. Vnímame jeho farbu, arómu i chuť. V jedálničku ho potrebujú ako manažéri, tak i robotníci, poľnohospodári a bez neho sa nevedia zaobísť ani kultúrni pracovníci či športovci.

Ovocie rozdeľujeme na ovocie mierneho pásma, subtropické a tropické. Každé obsahuje prírodné cukry, preto je pre človeka ovocie lahodné, chutné a pre chuťové poháriky doslova pôžitkom.

V ponuke ovocia, ktorú pre svojich odberateľov má firma MARKO TATRY je bohatá paleta ovocných druhov. Sú v nej zastúpené tradičné druhy z nášho mierneho pásma ako jablká či hrušky, no nechýba ani ponuka citrusových plodov, suchých plodov, sezónneho ovocia alebo exotického ovocia, ktoré sú tradičným spestrením firemnej ponuky.

Väčšina ponúkaného ovocia je od slovenských pestovateľov na čo je firma hrdá. Spĺňa tým nielen súčasné požiadavky odberateľov, ale i požiadavky konečného spotrebiteľa, ktorý sa už častejšie pozerá aj na pôvod konkrétneho ovocného druhu.

Ovocie by sa malo stať neoddeliteľnou súčasťou každého zdravého jedálnička, nakoľko obsahuje široký výber vitamínov, minerálov, vlákniny a ďalších dôležitých látok, z ktorých môžeme mať úžitok. Preto by nemalo chýbať na stole každej gazdinky, na čo myslia i vo firme MARKO TATRY a preto ponúkajú celú paletu ovocných druhov.

Konzumácia ovocia je prvým predpokladom k zlepšeniu si dobrého zdravia preto, kto dnes hľadá kvalitného dodávateľa čerstvého a kvalitného ovocia ten by určite mal využiť bohatú ponuku firmy MARKO TATRY!

Kontakt: MARKO TATRY, s.r.o., Továrenská 1, Spišská Belá, info@markotatry.sk, www.markotatry.sk, 0907 261 421.

Celoročná ponuka ovocia od firmy MARCO TATRY: Ananás, Banány, Broskyne, Citróny, Černice, Čučoriedky, Granátové jablko, Grapefruity biele, červené, zelené, Hrozno biele, modré, Hrušky, Jablká červené a Golden, Jahody, Karambola, Kiwi, Limetky, Maliny, Mandarinky, Mango, Marhule, Melón žltý, Melóny vodové – červený, Physalis, Pomaranče, Pomelo, Ringlota modrá – slivka, Ríbezle červené. Sezónna ponuka: Čerešne, Litchi, Nashi, Pytahaya.