Zabezpečenie dôchodku, zhodnocovanie majetku, ochrana príjmu, financovanie bývania, ochrana majetku. V spoločnosti PARTNERS GROUP SK ponúkame komplexný pohľad na vaše osobné financie.

  • Hľadáte možnosti zhodnotenia svojich príjmov?
  • Chcete ochrániť svoje zdravie? 
  • Zabezpečiť si dôstojný život na dôchodku?

Finanční odborníci z PARTNERS GROUP SK vám na základe dôslednej analýzy vašich financií vytvoria finančný plán, ktorý plne zodpovedá vašim požiadavkám a potrebám. Prípravou a sprostredkovaním portfólia ušitého na mieru sa naša vzájomná spolupráca ani zďaleka nekončí. Práve naopak, v rámci správy osobných financií našich klientov si zakladáme na dlhodobej starostlivosti a pravidelnom klientskom servise.

Práve ste našli svojho finančného partnera na celý život.

 

Prvá investícia je správne rozhodnutie

Aby sme vás mohli prehľadne a zrozumiteľne previesť svetom investícií, vyvinuli sme pre vás unikátny nástroj Invest Planner. Pomocou neho vám na osobnom stretnutí náš odborník názorne predvedie zloženie vášho investičného portfólia a ukáže vám, kam sa bude uberať. Vyskúšajte Invest Planner a dohodnite si stretnutie s naším investičným odborníkom.

 

Renta

Odborníci sa zhodujú na tom, že pokiaľ si chcú Slováci v starobe udržať životný štandard z obdobia produktívneho veku, dôchodok vyplácaný z I. a II. piliera im na to nemusí stačiť. Pokiaľ chcete prežiť skutočne dôstojnú starobu, pravdepodobne sa budete musieť spoľahnúť sami na seba. Alebo si ušetrite starosti a spoľahnite sa na nás. 

Vysvetlíme vám, akým spôsobom sa môžete efektívne pripraviť na život na dôchodku a prečo je potrebné začať čo najskôr. Analýzou vašich príjmov a výdavkov nájdeme voľné finančné prostriedky a tie následne spoločne umiestnime do vhodných nástrojov finančného trhu, ktoré vám umožnia prežiť kvalitnejší život. 

 

Bývanie

V prípade financovania bývania prostredníctvom hypotéky môžeme v zásade hovoriť o rozhodnutí na celý život. Práve z tohto dôvodu by sa rozhodnutie zaobstarať si vlastné bývanie nemalo robiť zo dňa na deň a malo by mu predchádzať dôsledné zváženie finančných možností každej domácnosti. 

Ak sa obrátite na nás, pomôžeme vám nielen s posúdením toho, za akých podmienok budete schopní splácať hypotéku, ale následne pre vás nájdeme tú najvýhodnejšiu ponuku na trhu. Zároveň vám pomôžeme s kompletnou administratívou, ktorá súvisí so žiadosťou o poskytnutie hypotekárneho úveru. 

Cieľom nášho prístupu je ušetriť váš čas a vaše peniaze. 

 

Ochrana príjmu

Jedným z najväčších rizík spojených so zabezpečením finančnej stability každej domácnosti je strata príjmu. Či už ide o dočasnú neschopnosť pracovať, čiže práceneschopnosť, alebo úplnú stratu schopnosti pracovať, teda invaliditu, vznik neočakávanej udalosti takýchto rozmerov môže byť pre chod domácnosti mimoriadne kritický.

Riešením je pokrytie týchto rizík prostredníctvom vhodne nastaveného životného poistenia, ktoré vám pomôže vykryť rozdiel medzi príjmami a výdavkami práve v čase, keď dôjde k náhlemu poklesu príjmu. Vychádzajúc z dôslednej analýzy vašej aktuálnej finančnej situácie vám odporučíme nízkonákladové poistné produkty, ktoré v maximálnej možnej miere ochránia nielen vás, ale v konečnom dôsledku aj celú vašu rodinu.

 

Ochrana majetku

Rekonštruovali ste byt, máte nové auto alebo chatu. Stálo vás to všetky vaše úspory a možno ste sa zadlžili na niekoľko rokov dopredu. Nepredvídateľná situácia v podobe poistnej udalosti vás môže nepríjemne prekvapiť, no pokiaľ si svoj majetok ochránite u nás, garantujeme vám nielen výhodné poistné podmienky, ale hlavne čo najširšie pokrytie potenciálnych rizík.

 

Finanční odborníci PARTNERS GROUP SK vám v každej pobočke na základe dôslednej analýzy vašich financií vytvoria konkrétny finančný plán, ktorý bude plne zodpovedať vašim požiadavkám a potrebám.

 

Bližšie informácie dostanete na pobočkách PARTNERSA GROUP SK: https://www.partnersgroup.sk/kontakty.