Realitná kancelária HALO reality ponúka v Kežmarku na predaj nadštandardný 4-izbový byt ako stvorený pre väčšiu rodinu.

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný družstevný štvorizbový byt s loggiou, 91,60 m², v Kežmarku na sídlisku Juh, ulica Bardejovská. Ponúkame na predaj PREVOD ČLENSKÝCH PRÁV K BYTU V BYTOVOM DRUŽSTVE. Pretože sa jedná o prevod členských práv, je možné byt kupovať iba v hotovosti. Byt je následne možné hneď previesť do osobného vlastníctva.

Byt sa nachádza na 6 nadzemnom podlaží z ôsmich a je orientovaný na východ a juh. Samotný byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby z ktorej je vstup do 3 obytných izieb, nadštandardnej kuchyne, priestrannej kúpeľne s vaňou a sprchovým kútom a samostatného WC. Vstup do štvrtej izby je z obývacej izby.

Byt prešiel v roku 2015 rozsiahlou rekonštrukciou. V celom byte sú plastové okná, v kuchyni je veľké francúzske okno so vstupom na loggiu. Kuchynská linka v tvare L je vyhotovená na mieru, tak isto sú zhotovené skrine na mieru v troch izbách a na chodbe. V kuchyni je jedálenský stôl pre 6 osôb, 2 vyvýšené barové miesta a dostatok priestoru pre tých čo radi varia. Dlažba je na chodbe, v kuchyni a v kúpeľní. V obývacej izbe je na podlahe jespil, v ostatných izbách je plávajúca podlaha a byt ma aj všetky nové drevené zárubne.

K bytu prináleží aj pivnica 3m² a spoločná miestnosť na odkladanie bicyklov a kočíkov. Bytový dom prešiel aj čiastočnou rekonštrukciou, vymenené vchodové dvere, balkóny a sčasti je za teplená fasáda a to pod a nad balkónmi. Výborná poloha bytu vo vyhľadávanej lokalite mesta Kežmarok poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. Mesačné zálohové platby 180 € / 3 os. Byt je po kúpe voľný.

 

Rezervácia nehnuteľnosti:

Za účelom bezpečnosti našich klientov sú všetky platby poukazované výhradne bezhotovostne na účet v Tatra banke: SK5411000000002923872666, TATRSKBX. HALO reality ani naši spolupracovníci nikdy neberú a nemôžu brať peniaze v hotovosti. Na účet HALO reality sa posiela len záloha za nehnuteľnosť, nie celá kúpna cena!

V prípade, ak ste poskytli finančné prostriedky hotovostne alebo na iný účet, je pravdepodobné, že ste boli podvedený a pre istotu nás ihneď kontaktujte.

 

Obhliadka a aktuálny stav:

Makléri HALO reality požadujú z dôvodu bezpečnosti predávajúcich podpísať dokument o návšteve danej nehnuteľnosti.

HALO reality negarantuje dostupnosť nehnuteľností, nakoľko momentálne môže prebiehať proces rezervácie. V prípade záujmu o nehnuteľnosť vám preveríme aktuálny stav a náš maklér vás bude kontaktovať.

 

Bližšie informácie o byte: https://www.haloreality.sk/kezmarok/predaj-stvorizbovy-druzstevny-byt-kezmarok-bardejovska---exkluzivne-halo-reality/54374?vw=1