Už viete aké zaujímavé podujatia nás čakajú v podtatranskom regióne? Tu je ponuka!

Ak si chcete dopredu naplánovať zaujímavý program nemusíte sa preklikávať desiatkami webových stránok. Ak máte v pláne zistiť kde je nejaký hudobný koncert, divadelné prestavenie alebo nejaký zaujímavý športový zápas, napríklad v Poprade hokej, stačí si otvoriť regionálny Kalendár podujatí na Kežmarskom informačnom expresse.

Ak nechcete aby vám nejaké zaujímavé podujatie ušlo, stačí kliknúť na https://www.kkexpress.sk/kalendar a otvorí sa vám regionálny kalendár zaujímavých podujatí, o ktorých by ste mali vedieť.

Podujatia sú zoradené podľa mesiacov, takže je jednoduché sa v kalendári orientovať. Pravidelne, minimálne týždenne, sa Kalendár podujatí obohacuje, takže je dobré sa k nemu pravidelne vracať a otvárať, aby ste nič nezmeškali.

Ak o nejakom zaujímavom podujatí viete, môžete informácie o ňom poslať do redakcie kkexpressu a o podujatí sa tak prostredníctvom kalendára môže dozvedieť široká verejnosť vopred.

Bonusom sú v kalendári i zaujímavé hudobné koncerty v Bratislave a Prahe, ktoré si zaslúžia pozornosť širokej verejnosti.

Foto: Marek Hajkovský