Už viete aké zaujímavé podujatia nás čakajú v podtatranskom regióne v najbližších dňoch či mesiacoch? Stačí si kliknúť na Kalendár podujatí na Kežmarskom informačnom expresse: https://www.kkexpress.sk/kalendar.

Ak si teda chcete dopredu naplánovať zaujímavý program, nemusíte sa preklikávať desiatkami webových stránok. Kde je nejaký hudobný koncert, divadelné prestavenie alebo nejaký zaujímavý športový zápas, stačí si otvoriť regionálny Kalendár podujatí na Kežmarskom informačnom expresse! Banner Kalendára podujatí je vždy na titulke vľavo. Stačí naň kliknúť.

 

Podujatia sú zoradené podľa mesiacov, takže je jednoduché sa v kalendári orientovať. Pravidelne, niekedy denne, minimálne týždenne, sa Kalendár podujatí vždy obohacuje, takže je dobré sa k nemu pravidelne vracať a otvárať, aby ste žiadne zaujímavé podujatie nezmeškali.

Ak o nejakom zaujímavom podujatí viete, môžete informácie o ňom poslať do redakcie kkexpressu a o podujatí sa tak prostredníctvom kalendára môže dozvedieť široká verejnosť vopred.

Bonusom sú v kalendári i termíny zaujímavých hudobných koncertov v Bratislave a Prahe, ktoré si zaslúžia pozornosť širokej verejnosti.

 

Vizuál bannera na titulke:

https://www.kkexpress.sk/kalendar