V nedeľu 20. septembra 2020 sa o 16.00 h uskutoční v Mestskom kultúrnom stredisku v Kežmarku divadelné predstavenie pre deti Paci Pac a kamaráti.

Po prerušenej jarnej časti turné Paci Pac a kamaráti sa obľúbená dvojica vracia na pódiá so svojou show, plnou chytľavých pesničiek, veselých postavičiek a krásnych kulís, ktoré vás zoberú do rozprávkového sveta. S Pánom Trampolínim si zaskáčete na trampolíne, Levík Leo vás naučí, že nie každý lev musí byť len mäsožravý a vysvetlíme si, prečo je Mliečko pre deti také zdravé! Samozrejme sa všetci návštevníci môžu tešiť aj na naše už klasické youtubové hity ako Slon, Ťapy Ťap, Darček, či Čarbičky. Hovorí Mário Praženec, známy ako PAC:’ Venovali sme špeciálnu pozornosť tomu, aby sme náš program čo najviac vyšperkovali. Nové kostýmy sú naozaj perfektné a bude sa na čo pozerať, no a samozrejme aj čo počúvať’, pričom PACI, Adriana Pešinová dodáva:’ Už sa nesmierne teším, ako ďalším fanúšikom naživo predstavíme novinky a zvedavá som najmä na zastávky, kde sme dlhšie nehrali…’

Ako ste už na našich koncertoch zvyknutí, každé dieťa pri vstupe obdrží chutné a zdravé mliečko Brejky a to úplne zadarmo!

Lístky na predstavenie si môžete kúpiť v sieti predpredaj.sk, prípadne na pokladni priamo v mieste konania.

Vstupné: 7 eur.

 

Nájdete nás:

Web: www.pacipac.sk

Facebook: www.facebook.com/pacipac.sk

Instagram: www.instagram.com/paci_pac

 

Zdroj: msks kežmarok