Kto má rád adrenalín, ten by si nemal nechať ujsť adrenalínové preteky SLAVIC RACE 2019, ktoré sa uskutočnia 31. augusta 2019 v Starej Ľubovni.

Tieto adrenalínové preteky budú plné blata s minimálne 19 prekážkami na trati dlhej minimálne 7 kilometrov.

Bonusom bude unikátna prekážka, ktorú nikde nezažiješ ,,Skok do AIRBAGU z výšky"! Nájdeš odvahu? Tak príď! 

Podujatie začína 31. 8. 2019 o 11.00 h a uskutoční sa v Stredovekom vojenskom tábore pod hradom Ľubovňa.  
Bližšie informácie: http://www.slavicrace.com/31-08-2019-fast-slavic-race-stara-lubovna-stredoveky-vojensky-tabor-pod-lubovnianskym-hradom

Tieto preteky sú určené pre všetkých športovcov, ktorí si chcú vyskúšať svoje možnosti aj v náročných podmienkach. Je to skúška zručnosti, rýchlosti a sily.

 

Čo je SLAVIC RACE?

Prekážkový beh organizovaný pre všetkých ľudí, ktorý majú radi športové aktivity. Vytvorený bol športovcami a účastníkmi extrémnych pretekov, za účelom otestovania fyzických a psychických síl. Tento pretek nie je len o behaní a lezení, je to o sebazaprení, odhodlaní, disciplíne a sile mysle. Všetko čo ste vyskúšali v minulosti ohľadne behu, prípadne triatlonu sa vám bude zdať v porovnaní s týmto prekážkovým behom ako jednoduché, treba si len vybrať a zaregistrovať sa na SLAVIC RACE. Čaká vás veľa blata, vody, adrenalínu, vodné priekopy, lezecké steny, laná, siete, ostnaté drôty ... Tak už len vyskúšať!

V minulosti boli na svete najtvrdší chlapi a ženy Sparťania, ktorý dokázali vydržať extrémne podmienky a vybojovať nie jednu bitku vo svoj prospech. Ukážme celému svetu, že dnes sú tu Slovania, ktorý sú rovnako tvrdý a silný ako Sparťania v minulosti.

Pýtaš sa sám seba prečo by som mal vyskúšať tento pretek? Odpoveď je veľmi jednoduchá, zamysli sa nad tým koľko stresu denne ovplyvňuje tvoj život a pod akým stálym tlakom si. Tak sa zdvihni z gauča, vypni televízor a neváhaj ukázať všetkým, že ty si ten kto na to má. Ukáž svoje kvality a mentálnu silu, ktorá je v tebe. SLAVIC Race je skvelá príležitosť zažiť prekážkový pretek plný adrenalínu, na ktorý sa budeš chcieť vždy vrátiť. Nie je to len pretek, ale je to životný štýl a zmení tvoj pohľad na dnešný život. Žiadne prekážky a ani vyčerpanie ťa nezastaví aby si išiel vpred a dosiahol vytúžení cieľ. Ten pocit eufórie a radosti z dosiahnutia cieľa, aj keď si úplne vyčerpaný, ti nedokáže nič vynahradiť. To najdôležitejšie ale pochopíš až keď dorazíš do cieľa ,, Vyhrá každý, kto dokáže prekonať sám seba! ,, tak nečakaj a príď, aby si mohol povedať, "Prekonal som sám seba!"

 

Foto: Ľubovnianska televízia a noviny

Zdroj: visit spiš