Umelecká agentúra BELL CANTO z Popradu uvedie 10. 9. 2019 (utorok) o 19.00 hod. v Dome kultúry Poprad skvelú divadelnú, hudobnú komédiu „TOP SECRET“ v podaní autorského divadla LA KOMIKA z Bratislavy.

Nositeľom umeleckej koncepcie je v jednej osobe autor a režisér Karol Vosátko. Z jeho dielne vychádzajú už dlhé roky mnohé úspešné projekty, ktoré sú beznádejne vypredané – napr. predstavenie Modelky, English is easy, Top Secret...

Komunikačný jazyk jeho hier sa stal súčasťou každodenného slovníka mnohých divákov. Preto divadelné hry K. Vosátka majú prívlastok – kultové. Jednu z najúspešnejších hier si máte možnosť vychutnať aj v Poprade. A máte sa na čo tešiť! Na zámku tajomného Markíza sa dejú zvláštne veci, najmä s mladými devami, skúšajúcimi svoje šťastie na ceste za lepším životom. Mladá Marilyn sa rozhodne vypátrať túto záhadu a preto sa vydá za Markýzom. Jej dobrodružstvo sa začína už počas cesty na zámok, v čiernom lese…Komédia plná skvelých hereckých i speváckych výkonov, farebných kostýmov a nikdy nekončiaceho humoru.

 

Hrajú: Mirka Partlová, Karin Haydu, Tomáš Palonder, Lukáš Dóza a Štefan Martinovič.

 

Cena vstupenky:

17 Eur (predpredaj – jednotná cena)

20 Eur (v deň predstavenia pri vstupe)

Predpredaj:

kníhkupectvo Christiania Poprad – nám.sv.Egídia 108,

tel. č: 052/772 29 44

Umel. agentúra Bell Canto – tel. č. 0903 966 327 (organizátor, podá aj všetky informácie)

NEVÁHAJTE A PRÍĎTE SA ZABAVIŤ!