OD A PO Z S JIŘINOU je názov divadelného predstavenia Jiřiny Bohdalovej a Martina Dejdara, ktoré uvedú v nedeľu 7. októbra 2018 o 19.00 h v popradskom Dome kultúry.

V rámci tohto predstavenia Martin Dejdar zoznámi publikum s kariérou Jiřiny Bohdalovej, ktorá trvá už neuveriteľných 81 let.  A je to práve fenomén “Bohdalka”, ktorý veľmi pútavým, až strhujúcim spôsobom spomína na všetko dobré aj zlé, čo za svojho života prežila. A to ako v osobnom, tak aj v profesijnom.

Verte, alebo nie, ale to, čo všetko Jiřina Bohdalová prežila a zažila, by dalo na niekoľko životov. Jej spomínanie na herecké začiatky, na ťažký život po zatknutí a uväznení jej otca, na svoje učiteľské obdobie na severnej Morave, na Jana Wericha, Jiřího Sováka, Vladimíra Menšíka, Vladimíra Dvořáka ale taktiež na Jozefa Krónera, Mariana Labudu, Evu Krížikovú a ďalšie československé legendy.  

Súčasťou predstavenia nie je len rozprávanie, ale tiež filmové a televízne ukážky. Ide o “multimediálnu show” so všetkým, čo k tomu patrí. 

Vstupné: 23,00 €

Vstupenky si zakúpite:

v Mestskej informačnej kancelárii Poprad, 

cez ticketportál.